Şiirin Şuuru

Scheduled on

Salı 18:00 19:00

Kültür-Sanat Programı

Tagged as:
Her iki haftanın 2. Salı günü 20.00’dan 20.20’ye kadar sizleri bir şiirin derinliklerine doğru yolculuğa çıkarmayı falan amaçlamıyor yalnızca bir şiir üzerine bir yirmi dakika.

Her iki haftanın 2. Salı günü 21.00’dan 20.30’ye kadar sizleri bir şiirin derinliklerine doğru yolculuğa çıkarmayı falan amaçlamıyor yalnızca bir şiir üzerine bir otuz dakika.


Read more

Şiirin Şuuru team

Sorry, there is nothing for the moment.

Şiirin Şuuru crew

Kimsin? çok geniş cevaplar verilebilecek bir soru, şimdilik kısaca eftelya diyorum. kim olduğum, nasıl biri olduğum programlar sayesinde zamanla anlaşılacaktır. Neden Radyo Elalem? neden radyo desek daha doğru olur. radyo programcısı ve dinleyici arasındaki bağı seviyorum bu yüzden radyodayım, Radyo Elalem’in ise “kendimizi ifade ediş platformu” olması nedeniyle buradayım. ayrıca böyle güzel emekler harcanan, yerinde terler döktüğümüz bir radyoda bulunmamak olmazdı. Radyo Elalem’de n’apıyorsun? fikirlerimi, müzik zevkimi, bilgilerimi insanlarla paylaştığım programlar yapıyorum. kendimce dünyaya iz bırakıyorum da diyebilirim. Radyo Elalem desek? derim ki; çok yorulduk, düştük, kalktık ama işte Radyo Elalem bu. Radyo Elalem = emek desem her şeyi açıklar bence.

Kimsin? sosyal bilimci olmak için debelenen bir sosyal bilimliyim Neden Radyo Elalem? içinde bulunduğumuz hengamede üstümüze yığılan niteliksiz angaryalardansa kaliteli bir işte olmak istedim sanırım 🤷🏻‍♀ Radyo Elalem'de n'apıyorsun? mevcudiyetimin izin verdiği kadarıyla elimden geleni 💁🏻‍♀ Radyo Elalem desek? engel aşma konusunda profesyonelliğe doğru giden, azimli, ağzı iyi laf yapan, fakir - ama tabii ki gururlu- 17 radyocu genÇ

Kimsin? Ben Naz Kuru,beni tanımanız için yeterli bir açıklama değil fakat kendimi tanımlayacak kelimeler bulmakta çok zorlandım. Neden Radyo Elalem? Neden bilmiyorum ama iyi ki Radyo Elalem. Radyo Elalem’de n’apıyorsun? Biyografi, haber, müzik, şiir programlarında yer alıyorum. İçerik üretmede ve sunuculukta arkadaşlarıma destek oluyorum. Radyo Elalem desek? Pırıl pırıl gençlerin 4 duvar gibi bir şey arasında verdiği yaşam mücadelesi,ufak tefek heyecanlar,asla bitmeyen engelleri...

Kimsin? bir şeyler üretmeye çalışan, bir şeyler değiştirmek isteyen, bir şeyler uğruna mücadele eden genç sosyal bilimci. Neden Radyo Elalem? fısıltılardan hoşlanmıyorum, duyurmak lazım Radyo Elalem’de n’apıyorsun? karpuz kurabiye Radyo Elalem desek? boş zihinlerle savaşan tutku dolu gençlerin yaşadıkları dünyaya dair tek umudu, iki çift lafı, dev mücadelesi!

Kimsin? Tarihe, siyasete meraklı; sanat aşığı ve sosyal bilimci olmanın hakkını verebilmek için çabalayan hadsiz bir liseli. Neden Radyo Elalem? Gençler sesini duyurmalı. Radyo Elalem'de Napıyorsun? Jingle'dır, slogandır; kör topal kafiyeler, tatlı şeyler bulmaya çalışıyorum. Tek tük programlarda sesimi duyuruyorum. Aslında ekibin her bir üyesi olarak aylardır Radyo Elalem'i "kurabilme" çabası içinde bolca emek harcıyoruz. Radyo Elalem Desek? Bir grup hevesli sosyal bilimci gencin seslerini duyurma adına tırnaklarıyla kazıyarak çıktığı yolculuk. Bakmayın beste sürecinin sancılı olduğuna, ezgiler kulağınıza hoş gelecek!


[There are no radio stations in the database]