İdeler

Scheduled on

Cuma 18:00 19:00

Kültür-Sanat

Tagged as:
Her programında farklı bir felsefe sorusuna filozoflarca verilen cevapları derleyip sunacak bünyenizde ufak çaplı bir bilinmezlik silsilesine yaratacak bir düşünme programı.

İki haftada bir perşembe günleri saat 21.00'da Radyo Elalem'de

Her programında farklı bir felsefe sorusuna filozoflarca verilen cevapları derleyip sunacak bünyenizde ufak çaplı bir bilinmezlik silsilesine yaratacak bir düşünme programı.

İki haftada bir perşembe günleri saat 21.00’da Radyo Elalem’de


Read more

İdeler crew

Kimsin? sosyal bilimci olmak için debelenen bir sosyal bilimliyim Neden Radyo Elalem? içinde bulunduğumuz hengamede üstümüze yığılan niteliksiz angaryalardansa kaliteli bir işte olmak istedim sanırım 🤷🏻‍♀ Radyo Elalem'de n'apıyorsun? mevcudiyetimin izin verdiği kadarıyla elimden geleni 💁🏻‍♀ Radyo Elalem desek? engel aşma konusunda profesyonelliğe doğru giden, azimli, ağzı iyi laf yapan, fakir - ama tabii ki gururlu- 17 radyocu genÇ

Kimsin? çok geniş cevaplar verilebilecek bir soru, şimdilik kısaca eftelya diyorum. kim olduğum, nasıl biri olduğum programlar sayesinde zamanla anlaşılacaktır. Neden Radyo Elalem? neden radyo desek daha doğru olur. radyo programcısı ve dinleyici arasındaki bağı seviyorum bu yüzden radyodayım, Radyo Elalem’in ise “kendimizi ifade ediş platformu” olması nedeniyle buradayım. ayrıca böyle güzel emekler harcanan, yerinde terler döktüğümüz bir radyoda bulunmamak olmazdı. Radyo Elalem’de n’apıyorsun? fikirlerimi, müzik zevkimi, bilgilerimi insanlarla paylaştığım programlar yapıyorum. kendimce dünyaya iz bırakıyorum da diyebilirim. Radyo Elalem desek? derim ki; çok yorulduk, düştük, kalktık ama işte Radyo Elalem bu. Radyo Elalem = emek desem her şeyi açıklar bence.

Kimsin? bir şeyler üretmeye çalışan, bir şeyler değiştirmek isteyen, bir şeyler uğruna mücadele eden genç sosyal bilimci. Neden Radyo Elalem? fısıltılardan hoşlanmıyorum, duyurmak lazım Radyo Elalem’de n’apıyorsun? karpuz kurabiye Radyo Elalem desek? boş zihinlerle savaşan tutku dolu gençlerin yaşadıkları dünyaya dair tek umudu, iki çift lafı, dev mücadelesi!

Kimsin? Boşum Neden Radyo Elalem?   Radyo Elalem'de n'apıyorsun? Çorbalara tuz serpiyorum. Radyo Elalem desek? Dinamik, özgün ve tutkulu 17 gencin çabası.  


[There are no radio stations in the database]